Дороги читачі!
В цьому виданні ми публікуємо вперше невідомі досі та незримі праці насельника Псково-Печерської об'єми, нашого монастирського духовника архімандрита Івана (Крем'янки). Зікрившись від Світське життя в монастирських праці і подвигах, батько Іван зберіг у сотою уваги праці любові тих, хто вів,стачав травні та Зберігав його в життя — його Shouдрих наставників.
От немовля до юності — це орловські протеєреї: батько Микола Азбукін і батько Всеволод Килимон. В 10 років він испытал на собі вплив протоіорея-старця Георгія Косова з села Спас-Чекряк Орловського краю, колишнього духовним чадом преподобного Амвросію Оптинського.
Перше зазначення про майбутньому силічності батько Іван отримав в відродженості від двох друзів — архієреїв:тарієєва скринька (Остроумова), майбутнього священнослужника, і Майка Миколи (Нікольського). Орловська стариця-монахиня (генеральща по Походження) Вера Александрівна Логінова,юча його на життя в Москву, зазирнула в далеке майбутнє юнак Іван, призначивши йому зустріч з ней на Псковської землі.
Світлий образ орловськогоєра заради юніватої Афанасії Андревича Сайко на все життя записано в свідомості чарівність чистої людини, силу її духу і тепло любові до людям.
Молодого священника прийняли під своє Кульгання глінські старці, і один з , схемімандрит cormant (Романців), став його духовним батьком, і саме він прийняв чернечі урочистості свого 144-го сина, а останній оптинський старець ігумен Іван (Стов) узрілий новорічному батюшці рідного по Дух людини.
Монашкоству вчать батюшку та монастирський втома життя, і живі старці, щорошилися в Печерської об'єми: іросхимонах лоток (Жовнін), схемімандрит Пімен (Гавриленко), архімандріт Альоген (Агапів), виконавець Архімандріт Аліпід (Ворнонов); також останні швейцарські старці: іерохімонах Михайло (Піткевич), схемієнім Лука (Земсков), схемонах Микола (Монахов); спокій у монастирі архітектурні: священник Феодор (Текучов) і мітрополіт Фернанд (Федченков). Остання зустріч батька Івана з володаркою Марконом недовго до кінця останнього закінчилася знаменними словами: «Пора нам усім зрозуміти, що ми представляємо собою істотну ніжність і нікому не потрібні, крім Бога».
Отже, батько Іван (Крестьянкін) все своє життя був послушником у клонських людей, і прикладом їх трудовий і їх Джерелом і наукою сам встав на шлях допомоги тим, хто шукає допомогу. Він був випробуваний життям, випробуваний нею в найрізноманітніших умов, і , цей майстер умудрил його. Потоки людей, які шукають його поради, нині применшив вік, але він не може запобігти потоку листів, що йдуть на його ім'я, не відповідати на які йому не дає змогу йоголизає духмяна мова.
Час, у , яка існує ми тепер — виняткове. Ми Повертаємося з 70-річного полону, ми Відроджуємося до життя духів. И час це — переосмислення і переоцінка цінностей. Але зберіг Larian і для нашого часу духовний досвід у відці Івана та дар міркування, даний йому за Вірність 53 і любов до людям.
Ця книга являє собою збірник листів, які розміщені по темам и містять у собі і Застосування в молитви, і порада в вибору життєвого шляху, і Застереження будь-яких спроб ухилитися від православного навчання; — о Бог, про Церкви, о світу, про людини, про тому, що все наше життя має бути влаштоване по заповідайте Бога; тільки в . Це запорука нашого основного порятунку. Досвід його допомагає і тепер знаходити людям істинно духовні орієнтири. А люди, відчуваючи, що джерело його ведення не замутнен и чист, тягнуться до батьковідові в пошуки цілющих порад у спасение души и в навчання життя.
Жити в Богом можна і надо во Весь час і — особливо — в годину испытаний.
- Сторінк: 544
- Тип паперу: Офсетна
- Палітурка: Твердий
- Вага:600 г
- Формат:84x108/32
- Розмір: 13 см × 20,5 см × 2,8 см
- Ціна: 260 ₴